Teldupostyvirlit
Íbúðir í Skemmuni
Vegl. til THS brúkarar
Starvsfólkapolitikkur
Leys størv
Vikar på sygehuset

Teldupostyvirlit

 

Fyrisiting

ssh@ssh.fo

   Ronnie Midjord, sjúkrahússtjóri

ronnie@ssh.fo

   Bergur Stórhamar, fulltrúi

bergur@ssh.fo

   Jónvør Bjarkhamar, leiðsluskrivari

jonvor@ssh.fo

   Heidi Djurhuus, bókhaldari

heidi@ssh.fo

   Bent Albinus, KT maður

bent@ssh.fo

   Heðin Augustinussen, skrivstovumaður

hedin@ssh.fo

Fysiourgisk deild                                                        

fys@ssh.fo

   Sára Olsen, leiðandi fysioterapeutur

sara@ssh.fo

Føðideild

ljosm@ssh.fo

Goymsla

goymslan@ssh.fo

Kardiologiska starvsstovan (sjúkrarøktarfr.)

medisin@ssh.fo

Køkur

kok@ssh.fo

Laboratorium

lab@ssh.fo

Læknar

 

   Hans Petur Nielsen, yvirlækni í kardiologi

hpn@ssh.fo

   Jóhan Petur Davidsen, yvirlækni í urologi

davidnet@ssh.fo

   Theodor Høgagarð, yvirlækni í anæstesi og pínuviðgerð

theodor@ssh.fo

Læknaskrivarar

 

   Herfríð Petersen, læknaskrivari

herfrid@ssh.fo

   Eva B. Midjord, læknaskrivari

eva@ssh.fo

   Guðrun Dimon, læknaskrivari

gudrun@ssh.fo

Maskindeildin

maskin@ssh.fo

   Mikkjal Bærendsen, maskinmeistari

mikkjal@ssh.fo

   Kristin Olsen, maskinmaður

kristin@ssh.fo

   Símun Hammer, elektrikari

simon@ssh.fo

Pínuklinikkin (sjúkrarøktarfr.)

 

Portørar

portor@ssh.fo

   Hjalgrím Andreasen, leiðandi portørur

gimme@ssh.fo

Seingjadeildin

deildin@ssh.fo

   Gunnbjørg Guttesen, varastjóri

gunnbjorg@ssh.fo

   Sonny Ellendersen, deildarleiðari

sonny@ssh.fo

   Lisbet Jacobsen, varadeildarleiðari

lisbet@ssh.fo

Skurð/røntgendeildin

op@ssh.fo

   Agnete Vestergaard, deildarleiðari

agnete@ssh.fo

   Narkosusjúkrarøktarfrøðingar

narc@ssh.fo

Vaskaríið

vask@ssh.fo

Útskriva skjalið